Zimní běžecké tréninky

Opět se rád podělím o zážitky naší nejhouževnatější běžkyně Marušky Šlechtové:

„Ve čtvrtek 4.1.2018 jsem se zúčastnila běžeckého tréninku na ASVAJ v době 17-18 hod.Nejsem zvyklá chodit pozdě,takže jsem ještě před vlastím tréninkem stihla 2 kolečka volným tempem,na rovinkách pozpátku.
Na zahájení tréninku 3 kolečka na rozběhání…..a pak to nastalo:
.zpočátku rozcvička za chůze a ABC-skipink,liftink,zakopávání-já se do toho zadku nekopnu a nekopnu….následovalo 5 stupňovaných 100metrových rovinek,kolečko na výklus,4 minuty odpočinku-ty jsem využila u lavičky na kliky a ještě jednou těch 5 stupňovaných rovinek.Na závěr tréninku 4 kolečka výklus.
Pro mládež,která sem dochází to bylo asi v oukeju,pro mne to bylo skorozáhulový,ale zvládla jsem vše rychlostí úměrnou věku a fyzické zdatnosti.Přitom jsem si uvědomila,že mezi mnou a mládeží je cca věkový rozdíl 50 let.No kdyby to bylo jen těch 50 let,ale ono je to přímo půl století…..no coment….
Naběhala jsem asi 7 km a teprve po tom jsem se cítila ve své kůži….příjemně předunavená,bezva rozběhaná….prostě paráda.Ale i maratonci potřebují intervalové tréninky.V pátek jsem se pak vyjezdila na kole a v poho
zdraví Marie“ Šlechtová (na snímku běží úplně vpravo)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Roman Kopecký. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.