ATLETICKÝ ROK 2017

Letošní rok byl mimořádně úspěšný, co se týká sportovních výsledků, růstu členské základny i budování nových tréninkových aktivit.

Pokud bychom volili nejúspěšnějšího atleta oddílu roku 2017, bezpochyby by se jím stal výškař Jakub Bělík. Jakub se v roce 2017 stal s výkonem 186 cm vítězem Olympiády dětí a mládeže, vítězem mezinárodního mítinku EKAG Brno a na Mistrovství republiky vybojoval bronzovou medaili.

Naše družstva starších žákyň a dorostenců letos poprvé postoupila na Mistrovství Čech. Dorostenci postoupili z 1. místa v kraji Pardubickém a Královéhradeckém a děvčata postoupila z 2. místa v Královéhradeckém kraji.

Mladší žákyně v konkurenci dvanácti krajských družstev obsadily stejně jako starší dívky druhou příčku. Dařilo se i jaroměřské přípravce, kdy chlapci vybojovali ve finále krajského přeboru družstev 3. místo.

Členská základna oddílu se díky početné přípravce rozrostla na počet 150. Díky pomoci města Jaroměř a Královéhradeckého kraje jsme na stadionu vybudovali sektor pro skok o tyči.

Děkujeme našim trenérům za obětavou práci s dětmi, rodičům za ochotu a pomoc a v neposlední řadě našim sponzorům za dlouholetou podporu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Hana Hřivnová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.