Soustředko atletické přípravky 31.10. – 2.11. 2014

První listopadový víkend jsme se vydali do hor zlepšit fyzičku a roztáhnout hrudní koše. Sešlo se nás celkem 14 atletů od 6 do 8 let. Jsme ubytování na krásné chatičce Jeřabinka v Horní Malé Úpě.

Den první

Po příjezdu jsme se vydali na krátkou procházku po okolí, prohlídli si ve tmě horské krávy a pohráli si na dětském hřišti. Po večeři jsme si udělali více či méně strašidelné masky a začal strašidelný rej s hudbou tancem a hrami. Zítra nás čeká výstup na Lesní Hřeben, proto jdeme raději odpočívat.

Den druhý
Ráno jsme zahájili několika hrami na zahřátí (i když při venkovní teplotě 10 °C to nebylo ani tak třeba), a poté jsme zahájili útok raketami na vrchol Lesního Hřebenu. Ten jsme společnými silami zdolali v 10:43 SEČ. Nakoukli jsme chvilku do Polska (jednou nohou i vkročili) a zase pádili dolů na obídek. Po krátkém odpočinku jsme se zúčastnili golfového turnaje řady Masters a dali ještě několik hodně běhavých her. Večer se odehrával v duchu stolních her. Divá zvěř zahnána do postelí v 22:30 SEČ.
Zítra prosím o vyzvednutí vycvičených „zabijáků“ ve 14:00.

Den třetí
Poslední den jsme podnikli několik her završených softbalovým utkáním mistrů dřevěné pálky. Obě družstva se nekonec rozešla remízou 17:17 a každý si tedy zaslouženě odvezl domů diplom za celovíkendouvou snahu. Doufám, že na dalším soustředku se nás sejde ještě více.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie 2014, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.